Chcesz sprzedać auto? Skontaktuj się z nami

+48 604 444 100 autoskup100@wp.pl

O firmie

Jeśli posiadasz uszkodzony, rozbity lub po prostu stary samochód, w którego nie chcesz inwestować – mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Nasza firma od wielu lat zajmuje się skupem samochodów, dlatego możemy być szybkim i pewnym rozwiązaniem Twoich problemów. Skupujemy samochody używane, a także samochody powypadkowe wszystkich producentów praktycznie od ręki. Dzięki temu, nie musisz już dłużej martwić się sprzedażą niechcianego pojazdu.

Nie interesuje nas kolor, ani też wersja nadwoziowa, gdyż skupujemy absolutnie każdy pojazd powyżej 2000 roku produkcji. Interesuje nas sedan, kombi, hatchback, coupe, a także każda inna wersja nadwoziowa. Bez większego znaczenia jest również to, czy Twój samochód napędzany jest silnikiem benzynowym czy też diesla, może mieć też zamontowaną instalację LPG. Kupimy absolutnie każdy pojazd, w każdym stanie technicznym.

Co ważne, za każdą transakcję zawsze płacimy gotówką, dzięki czemu masz gwarancję szybkiego otrzymania pieniędzy. W ten sposób możesz pozbyć się problemu ze sprzedażą niechcianego samochodu i szybko zarobić odpowiednią kwotę. Uczciwie wyceniamy rozbity czy też uszkodzony pojazd, a więc z pewnością nie poczujesz się przez nas oszukany.

Z doświadczenia wiemy, że wiele osób nie stać na naprawę uszkodzonego lub rozbitego samochodu, ale wciąż opłacają obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne (OC) mimo tego, że od wielu miesięcy samochód stoi nieużywany. Pomyśl, ile w skali roku możesz zaoszczędzić na sprzedaży samochodu, którym i tak nie będziesz jeździł. Dajemy Ci proste rozwiązanie Twojego problemu, oferujemy gotówkę za samochód w każdym stanie technicznym.

Działamy na terenie całej Polski. Wystarczy jeden telefon i będziesz mógł sprzedać swój uszkodzony samochód praktycznie od zaraz. W tym celu nie musisz nawet wychodzić z domu. To my przyjedziemy do Ciebie! Co ważne – to Ty wyznaczasz czas i miejsce skupu, tak, aby było to dla Ciebie najbardziej wygodne! Sprzedaż samochodu jeszcze nigdy nie była tak prosta. Przekonaj się o tym i zadzwoń – +48 608 363 183

Wypełnij formularz i sprzedaj swoje auto


    Administratorem danych osobowych jest właściciel serwisu autoskup100.pl.

    [honeypot honeypot-415]

    Skup aut zadzwoń do nas Kliknij i zadzwoń